2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba optické sítě pro VRI, IO2, Chomutov – 1. etapa - Zaječice, Vrskmaň, Okořín, Pesvice, Sady Březenecká a Zelená – východ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících ve výstavbě přístupové optické sítě v rámci projektu „Výstavba optické sítě pro VRI, IO2, Chomutov“ (1. etapa). Plnění zahrnuje zejména: • provedení zemních prací pro trasy vedení dle projektové dokumentace (Příloha č. 6 ZD), • zajištění BOZP stavby, splnění podmínek úřadů, správců sítí a dalších institucí • uložení kabelů, trubiček a chrániček do trasy, • montáž, instalaci a měření optických kabelů a příslušenství vč. protokolů • vybudování prvků optické sítě jako jsou například kabelové komory, spojky, nadzemní rozvaděče, • elektromontážní práce v různorodých objektech soukromých vlastníků, • uvedení sítě do provozu vč. předání zadavateli, • zpracování dokumentace skutečného provedení v požadované formě, • zajištění všech činností a dodávek nezbytných k řádnému dokončení a předání díla Veřejná zakázka se realizuje v rozsahu a dle podmínek projektové dokumentace pro stavební povolení zpracované pro lokality: Zaječice, Vrskmaň, Okořín, Pesvice, Sady Březenecká a Zelená – východ, která tvoří Přílohu č. 6 ZD. Zadavatel pro vyloučení případných pochybností k výše uvedenému doplňuje, že předmětem plnění není následná údržba ani servisní činnosti po dokončení stavby. Dále geodetické práce nejsou součástí předmětu plnění, neboť tyto práce bude zajišťovat přímo zadavatel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 32521000 Fernmeldekabel, 32562000 Glasfaserkabel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výstavba optické sítě pro VRI, IO2, Chomutov – 1. etapa - Zaječice, Vrskmaň, Okořín, Pesvice, Sady Březenecká a Zelená – východ