See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie echipament ”Sistem de depunere spatiala in straturi atomice S-ALD”
Beschreibung: Achizitie echipament Sistem de depunere spatiala in straturi atomice S-ALD. Autoritatea contractanta va raspunde la orice solicitare de clarificare, in mod clar, complet si fara ambiguitati in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.
Interne Kennung: 2538104_2025_PAAPD1559218
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42665000 Metallspritzmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitie echipamente "Sistem de depunere spatiala in straturi atomice S-ALD", conform documentatiei atasate.
Interne Kennung: 1