666715-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Angioplastie-Ausstattung – Acord cadru de furnizare Accesorii pentru angioplastie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare Accesorii pentru angioplastie
Beschreibung: Acord cadru de furnizare Accesorii pentru angioplastie. AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Interne Kennung: 4323209/2026/25637/23.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Catetere cu balon pentru PTA complianta controlata
Beschreibung: Catetere cu balon pentru PTA complianta controlata buc cantit min cs 75 cantit max cs 300 cantit min ac 150 cantit max ac 600
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stent autoexpandabil cu CELULA DESCHISA laser-cut
Beschreibung: Stent autoexpandabil cu CELULA DESCHISA laser-cut buc cantit min cs 15 cantit max cs 60 cantit min ac 35 cantit max ac 150
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Stent cerebral din nitinol detasabil
Beschreibung: Stent cerebral din nitinol detasabil buc cantit min cs 5 cantit max cs 35 cantit min ac 15 cantit max ac 75
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Catetere de infuzie cu valvă
Beschreibung: Catetere de infuzie cu valvă buc cantit min cs 35 cantit max cs 150 cantit min ac 75 cantit max ac 300
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Stent intracranian trombectomie mecanica
Beschreibung: Stent intracranian trombectomie mecanica buc cantit min cs 35 cantit max cs 60 cantit min ac 75 cantit max ac 300
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cateter de aspirație cu diametru intern 088
Beschreibung: Cateter de aspirație cu diametru intern 088 buc cantit min cs 25 cantit max cs 50 cantit min ac 50 cantit max ac 225
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Cateter de aspirație cu diametru intern 092
Beschreibung: Cateter de aspirație cu diametru intern 092 buc cantit min cs 25 cantit max cs 60 cantit min ac 50 cantit max ac 225
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: STENT intracranian farmacologic activ DES
Beschreibung: STENT intracranian farmacologic activ DES buc cantit min cs 5 cantit max cs 35 cantit min ac 15 cantit max ac 75
Interne Kennung: 8
666715-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Catetere de infuzie cu valvă
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8