See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów piśmienno - biurowych i kalendarzy
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów piśmienno - biurowych i kalendarzy. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 318600-2025
Interne Kennung: D/68/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów piśmienno - biurowych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów piśmienno - biurowych w ilościach wymienionych poniżej: CIENKOPIS (zestaw czterech kolorów) – 300 kpl.; DATOWNIK SAMOTUSZUJĄCY – 200 szt.; DŁUGOPIS AUTOMATYCZNY (typu Zenith lub równoważny) – 1500 szt.; DZIURKACZ DO 25 KARTEK – 100 szt.; FOLIOPIS KPL. 4 SZT. – 30 kpl.; GUMKA JEDNOLITA – 100 szt.; KLEJ BIUROWY – 200 szt.; KLEJ POLIMEROWY 500G/500 ML – 10 szt.; KLIPY DO PAPIERU 19 MM – 400 szt.; KLIPY DO PAPIERU 32 MM – 300 szt.; KLIPY DO PAPIERU 51 MM – 250 szt.; KOPERTA BIAŁA C4 HK Z PODDRUKIEM O WYMIARACH 229x324 mm – 25000 szt.; KOPERTA BIAŁA C4 HK Z PODDRUKIEM O WYMIARACH 162x229 mm – 25000 szt.; KOSZULKA FOLIOWA A4 KRYSTALICZNA – 200 op.; LINIJKA PLASTIKOWA PRZEZROCZYSTA 30 CM – 100 szt.; MAGNESY DO TABLICY 30-35 MM – 100 szt.; MARKER PERMANENTNY – 250 szt.; MARKERY DO TABLICY 4 KOLORY – 100 op.; NICI LNIANE – 100 rolek; NOTES KOSTKA/BLOCZEK KARTECZEK – 800 szt.; NOŻYCZKI BIUROWE 210 MM – 150 szt.; NOŻYK Z WYMIENNYM OSTRZEM ŁAMANYM 18 MM – 100 szt.; NUMERATOR AUTOMATYCZNY 6 CYFROWY – 5 szt.; OBWOLUTA NA DOKUMENTY A4 – 30 op.; OŁÓWEK DREWNIANY O TWARDOŚCI B Z GUMKĄ – 1000 szt.; PAPIER KSERO A4 – 4500 op.; PLASTELINA 6 KOLORÓW – 100 op.; PODUSZKI DO STEMPLI – 150 szt.; PRZEKŁADKI KARTONOWE A4 – 200 op.; ROZSZYWACZ - 100 szt.; SEGREGATOR A4 szerokość grzbietu 50 mm – 100 szt.; SEGREGATOR A4 szerokość grzbietu 80 mm - 100 szt.; SPINACZ BIUROWY OWALNY, METALOWY 28 MM/100 – 250 op.; SPINACZ BIUROWY OWALNY, METALOWY 50 MM/100 – 250 op.; TAŚMA KLEJĄCA – 500 szt.; TECZKA A4 DO PODPISU – 100 szt.; TECZKA PLASTIKOWA Z GUMKĄ A4 – 1000 szt.; TEMPERÓWKA POJEDYNCZA – 200 szt.; TUSZ WODNY – 300 szt.; WKŁAD DO DŁUGOPISU TYPU ZENITH lub równoważny – kolor niebieski – 2000 szt.; ZAKŁADKI INDEKSUJACE znaczniki typu „Post-it” foliowe, ok. 25x43 mm – 1000 op.; ZAKREŚLACZ ZESTAW 4 KOLORÓW – 500 kpl.; ZESZYT KRATKA OPRAWA MIĘKKA A4/96 – 100 szt.; ZESZYT KRATKA OPRAWA MIĘKKA A5/96 – 100 szt.; ZSZYWACZ BIUROWY/25 KARTEK – 100 szt.; ZSZYWKI 26/6 MM 1000 SZT. – 500 op.; 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 1