See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sklenitev zavarovanj za potrebe GRZS
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sklenitev zavarovanja za potrebe GRZS, in sicer nezgodnega zavarovanja gorskih reševalcev, zavarovanja reševalnih psov in zavarovanja splošne odgovornosti iz dejavnosti, za obdobje treh (3) let. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v razpisni dokumentaciji.
Interne Kennung: JN-64590
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 421101