666751-2026 - Wettbewerb
Estland – Event-Organisation – Ürituste korraldamine Eestis ja Euroopa Liidus
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ürituste korraldamine Eestis ja Euroopa Liidus
Beschreibung: Riigi Infosüsteemi Amet soovib leida partnerid, kes osutaks erinevate koolituste, seminaride, koostööpäevade ja väiksemate kohtumiste (edaspidi üritused) korraldamisteenust. Üritused võivad olla näiteks kuni 600 osalejaga rahvusvahelised konverentsid, hübriidüritused, kui ka alla 200 (näiteks 50) osalejaga seminarid või muud väiksemad koosloomepäevad. Üritused võivad toimuda mistahes Eesti paikkonnas või Euroopa Liidu liikmesriigis ning samaaegselt võib toimuda erinevaid üritusi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314297-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000