See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. warzyw i owoców, warzyw korzeniowych, ryb, nabiału, drobiu – zamówienie nr 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 1
Interne Kennung: 2026.PN.15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Górki - warzywa i owoce
Interne Kennung: 2026.PN.15/1
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Górki - warzywa korzeniowe
Interne Kennung: 2026.PN.15/2
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Górki - ryby
Interne Kennung: 2026.PN.15/3
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Górki - nabiał
Interne Kennung: 2026.PN.15/4
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Górki - drób
Interne Kennung: 2026.PN.15/5
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026.PN.15
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026.PN.15/1
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2026.PN.15/2
Main classification (cpv): 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 Górki - ryby
Internal identifier: 2026.PN.15/3
Main classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 Górki - nabiał
Internal identifier: 2026.PN.15/4
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 Górki - drób
Internal identifier: 2026.PN.15/5
Main classification (cpv): 15112000 Poultry
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.15
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.15/1
Główna klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.15/2
Główna klasyfikacja (cpv): 03200000 Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3 Górki - ryby
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.15/3
Główna klasyfikacja (cpv): 15220000 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4 Górki - nabiał
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.15/4
Główna klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5 Górki - drób
Wewnętrzny identyfikator: 2026.PN.15/5
Główna klasyfikacja (cpv): 15112000 Drób