2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja posiedzeń Rady Programowej ds. Sprawiedliwej Transformacji Małopolski Zachodniej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja oraz obsługa logistyczno-techniczna 4 posiedzeń Rady Programowej ds. Sprawiedliwej Transformacji Małopolski Zachodniej na terenie powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego, olkuskiego oraz wadowickiego dla maksymalnie 30 osób, z prawem opcji. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3.Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4.Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Przedmiot umowy w ramach prawa opcji może być realizowany do 12 miesięcy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w dowolnym momencie trwania zamówienia podstawowego lub do 3 miesięcy od jego zakończenia, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia Wykonawcy i wskazując termin korzystania z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu „Budowanie sieci współpracy oraz monitoring procesu sprawiedliwej transformacji w Województwie Małopolskim” i będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Interne Kennung: RR-XVI.272.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późń. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja oraz obsługa logistyczno-techniczna 4 posiedzeń Rady Programowej ds. Sprawiedliwej Transformacji Małopolski Zachodniej na terenie powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego, olkuskiego oraz wadowickiego dla maksymalnie 30 osób, z prawem opcji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Przedmiot umowy w ramach prawa opcji może być realizowany do 12 miesięcy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w dowolnym momencie trwania zamówienia podstawowego lub do 3 miesięcy od jego zakończenia, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia Wykonawcy i wskazując termin korzystania z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 5.Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu „Budowanie sieci współpracy oraz monitoring procesu sprawiedliwej transformacji w Województwie Małopolskim” i będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Przedmiot umowy w ramach prawa opcji może być realizowany do 12 miesięcy. Z prawa opcji Zamawiający może skorzystać w dowolnym momencie trwania zamówienia podstawowego lub do 3 miesięcy od jego zakończenia, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia Wykonawcy i wskazując termin korzystania z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).