666784-2025 - Ergebnis
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Dostawa samochodu kwatermistrzowskiego - zaopatrzeniowego z windą dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu kwatermistrzowskiego - zaopatrzeniowego z windą dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest jeden samochód kwatermistrzowsko - zaopatrzeniowy z windą. Pojazd musi być fabrycznie nowy, (Zamawiający dopuszcza rok produkcji podwozia 2025). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ SPT.2370.5.2025.
Vorherige Bekanntmachung504390-2025
Interne KennungSPT.2370.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück