666793-2025 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Servisní podpora technologií Check Point
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní podpora technologií Check Point
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat zadavateli níže uvedené služby: • Monitoringu (servisní podpora v režimu 24/7 včetně garance SLA), • Řešení incidentů (Incident Management), • Provádění servisních zásahů a požadavků na změny (Change Management), • Konzultace, • Rozšířená technická podpora a provozní dohled, Uvedené služby zahrnují následující technologie: • Check Point 9800 Plus (2 ks v režimu HA, centrální lokalita) • Check Point 1490 NGTP (4 ks celkem, 2 ks v každé vzdálené lokalitě) • Check Point 3600 NGTP (2ks ve vzdálené lokalitě) zapojených v HA • SW prvky – management pro FW, VSX • Check Point SandBlast Agent (400 licencí) • Check Point 3600 NGTP (2ks ve vzdálených lokalitách). Předmětem veřejné zakázky jsou dále nad rámec služeb uvedených výše ad hoc služby v maximálním celkovém rozsahu 50 člověkohodin dohromady za služby Change Managementu a služby Konzultace za kalendářní čtvrtletí a provedení úvodního auditu prostředí a dokumentace infrastruktury a další činnosti za účelem efektivního převzetí služeb podpory.
Interne KennungSTC/012647/ÚSDS/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001