2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het ontwerpen van restauratie- en premiedossier(s) en het opvolgen van de werken voor de Pastorie Sint-Lambertusparochie te Kessel (Nijlen)
Beschreibung: De gemeente Nijlen wenst, in samenwerking met Stichting Kempens Landschap, de als monument beschermde pastorie Sint-Lambertusparochie te Kessel te restaureren en te voorzien van een nieuwe functie door middel van een herbestemming. De verdere uitwerking van het project gebeurt in functie van de actuele noden, de visie van de gemeente Nijlen en het beschikbare budget.
Interne Kennung: LAM_NIJL_2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz, 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten, 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LAM_NIJL_2026-01 - 1
Beschreibung: De pastorie bevindt zich in Kessel-Dorp, deelgemeente van de gemeente Nijlen. De pastorie maakt deel uit van het historische ensemble rond de Sint-Lambertuskerk en vormt samen met de kerk, het gemeentehuis, de kerktuin en het openbaar domein het ruimtelijke en erfgoedkundige hart van Kessel-Dorp.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: LAM_NIJL_2026-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 92522000 Monumentenzorgdiensten, 92522100 Monumentenzorgdiensten voor historische plaatsen, 92522200 Monumentenzorg voor historische gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1