See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gulbenes novada Druvienas, Lizuma, Rankas un Tirzas pagasta ceļu un ielu mehanizēta tīrīšana 2026./2027.gada ziemas periodā
Beschreibung: Gulbenes novada Druvienas, Lizuma, Rankas un Tirzas pagasta ceļu un ielu mehanizēta tīrīšana 2026./2027.gada ziemas periodā
Interne Kennung: GNP 2026/82
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gulbenes novada Druvienas pagasta autoceļu un ielu mehanizēta tīrīšana 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0002
Titel: Gulbenes novada Lizuma pagasta autoceļu un ielu mehanizēta tīrīšana 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0003
Titel: Gulbenes novada Rankas pagasta autoceļu un ielu mehanizēta tīrīšana 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0004
Titel: Gulbenes novada Tirzas pagasta autoceļu un ielu mehanizēta tīrīšana 2026./2027.gada ziemas periodā