2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-585/2026: Zakup soli drogowej i chlorku magnezu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup soli drogowej i chlorku magnezu wraz z dostawą i rozładunkiem w ilościach wyszczególnionych w formularzach cenowych do SWZ. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie (2) części: Część I: Dostawa soli drogowej, Część II: Dostawa chlorku magnezu.
Interne Kennung: SVA/4620-585/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa soli drogowej
Beschreibung: Dostawa soli drogowej
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości zwiększenia do 100% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ (dla części I). Realizacja powyższego nastąpi w razie konieczności: a) przyjęcia nowych kompleksów do utrzymania czystości, b) wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym pojawienia się intensywnych opadów śniegu, co będzie skutkowało wydatkowaniem zwiększonej ilości Towaru.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa chlorku magnezu
Beschreibung: Dostawa chlorku magnezu
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości zwiększenia do 100% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ (dla części II). Realizacja powyższego nastąpi w razie konieczności: a) przyjęcia nowych kompleksów do utrzymania czystości, b) wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym pojawienia się intensywnych opadów śniegu, co będzie skutkowało wydatkowaniem zwiększonej ilości Towaru.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SVA/4620-585/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34927100 Road salt
Additional classification (cpv): 24960000 Various chemical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I: Dostawa soli drogowej
Description: Dostawa soli drogowej
Internal identifier: Część I
Options:
Lot: LOT-0002
Description: Dostawa chlorku magnezu
Internal identifier: Część II
Main classification (cpv): 24960000 Various chemical products
666846-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SVA/4620-585/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34927100 Sól drogowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24960000 Różne produkty chemiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I: Dostawa soli drogowej
Opis: Dostawa soli drogowej
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Opis: Dostawa chlorku magnezu
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Główna klasyfikacja (cpv): 24960000 Różne produkty chemiczne