666867-2025 - Ergebnis
Dänemark – Beratungsdienste von Ingenieurbüros – EU-udbud vedr. rådgiverydelser indenfor planlægning til VandCenter Syd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud vedr. rådgiverydelser indenfor planlægning til VandCenter Syd
Beschreibung: Nærværende udbud omfatter planlægnings- og høringsopgaver, som Vandcenter Syd modtager fra Odense Kommune og Nordfyns Kommune. Opgaverne kan desuden omfatte lignende opgaver, hvor Vandcenter Syd skal belyse hvilken betydning udefrakommende projekter har for Vandcenter Syds afløbs-system og organisation.
Vorherige Bekanntmachung: 484546-2025
Interne Kennung: 532396
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000