2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energieloket en energiebesparende diensten
Beschreibung: De gemeente wil één partij contracteren voor het opzetten, in stand houden en bemensen van een gemeentelijk energieloket. Het loket heeft als doel het informeren over en stimuleren van maatregelen met betrekking tot verduurzaming van woningen. Daarnaast wil de gemeente losse energiebesparende diensten afnemen bij deze partij. De gemeente heeft als doel met deze opdrachten: • reductie van energiegebruik in woningen; • ondersteuning van inwoners bij de energietransitie; • verlaging van woonlasten; • bijdrage aan de doelstellingen Alkmaar Aardgasvrij. De opdracht bestaat uit twee hoofddelen: 1. Het opzetten en beheren van een energieloketfunctie. 2. Het uitvoeren van energiebesparende diensten. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: ALK082025 - PRJ2500154 C5194
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toepassing herzieningsclausule: • De wijzigingen kunnen betrekking hebben op de uitbreiding, vermindering of aanpassing van de scope van de te leveren diensten, bijvoorbeeld als gevolg van veranderende regelgeving, subsidieregelingen of nieuwe technologische ontwikkelingen. • Wijzigingen kunnen zowel betrekking hebben op de inhoud van de diensten als op de wijze van uitvoering. Dit kan bijvoorbeeld het toevoegen van nieuwe diensten zijn (zoals nieuwe adviesgesprekken of innovatieve energiebesparende maatregelen), alsook het wijzigen van de manier waarop bestaande diensten worden geleverd. • De herzieningsclausule biedt de mogelijkheid om bepaalde diensten in de toekomst toe te voegen of aan te passen, bijvoorbeeld door nieuwe (innovatieve) initiatieven die vanuit de markt of de gemeente zelf worden aangedragen. • De mogelijke uitbreiding naar een breder, integraler (en fysiek) energiehuis. De opdrachtnemer zal, in overleg met de opdrachtgever, meewerken aan de voorbereiding van deze transitie, mocht deze worden ingezet. • In het geval dat de transitie naar een (integraal) energiehuis wordt ingezet, wordt van de opdrachtnemer verwacht dat deze actief samenwerkt met reeds betrokken lokale en regionale samenwerkingspartners van de opdrachtgever, zodat aansluiting op bestaande diensten en structuren gewaarborgd blijft.