2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reoveepuhasti, projekteerimine ja ehitustööd Paunkülas
Beschreibung: Hanke sisuks on olemasoleva kogumismahuti väljavahetamine reoveepuhasti vastu, uue reoveepuhasti koos imbväljaku, tuletõrjemahutite ja joogiveetorustiku projekteerimine ning rajamine. Objektiga tutvumine, enne pakkumuse esitamist, on kohustuslik. Hilisemaid pretensioone mahtude erinemisest tingitult ei rahuldata. Objektiga tutvumine toimub 09.09.2026 kell 10:00. Objektiga tutvumise soovist palume teada anda Riigihangete registri teabevahetuse kaudu hiljemalt 08.09.2026 kell 09:00 ning edastada hankijale teabevahetuse kaudu objektiga tutvuma tuleva isiku nimi, isikukood ja telefoninumber. * Hankija registreerib objektiga tutvunud ettevõtted. Tööde teostamise tähtaeg: 4 (neli) kuud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314698-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Hanke sisuks on olemasoleva kogumismahuti väljavahetamine reoveepuhasti vastu, uue reoveepuhasti koos imbväljaku, tuletõrjemahutite ja joogiveetorustiku projekteerimine ning rajamine. Tööde teostamise tähtaeg: 4 (neli) kuud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314698-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros