666932-2026 - Ergebnis
Finnland – Straßentransport/-beförderung – Lohjan kaupungin tilausajot ajalla 22.9.-25.9.2026, sisäinen kilpailutus (DPS 2025-2027))
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lohjan kaupungin tilausajot ajalla 22.9.-25.9.2026, sisäinen kilpailutus (DPS 2025-2027))
Beschreibung: Lohjan kaupunki pyysi tarjouksia tilausajoista ajalla 22.9.-25.9.2026 yhteensä 6 kohteeseen. Tarjouskilpailu käytiin Lohjan kaupungin perustaman dynaamisen hankintajärjestelmän Tilausajot 2025-2027 sisäisenä kilpailutuksena.
Interne Kennung: 625924
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kohde 1 tiistai 22.9.2026 Järnefeltin yhtenäiskoulu
Beschreibung: Reitti klo 11:15 Järnefeltin yhtenäiskoulu (Helsingiuksentie 56, 08700 Lohja) - St.Laurence golf (Gunnarlankatu 210, 08200 Lohja). klo 12:40 St.Laurence golf (Gunnarlankatu 210, 08200 Lohja) - Järnefeltin yhtenäiskoulu (Helsingiuksentie 56, 08700 Lohja). klo 13:10 Järnefeltin yhtenäiskoulu (Helsingiuksentie 56, 08700 Lohja) - St.Laurence golf (Gunnarlankatu 210, 08200 Lohja). klo 14:30 St.Laurence golf (Gunnarlankatu 210, 08200 Lohja) - Järnefeltin yhtenäiskoulu (Helsingiuksentie 56, 08700 Lohja). Auton koko vähintään 27 paikkainen linja-auto
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Kohde 2 keskiviikko 23.9.2026 Järnefeltin yhtenäiskoulu
Beschreibung: Reitti klo 13:10 Järnefeltin yhtenäiskoulu (Helsingiuksentie 56, 08700 Lohja) - St.Laurence golf (Gunnarlankatu 210, 08200 Lohja). klo 14:30 St.Laurence golf (Gunnarlankatu 210, 08200 Lohja) - Järnefeltin yhtenäiskoulu (Helsingiuksentie 56, 08700 Lohja). Auton koko vähintään 25 paikkainen linja-auto
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Kohde 3 keskiviikko 23.9.2026 Mäntynummen yhtenäiskoulu
Beschreibung: Reitti klo 12:00 Mäntynummen yhtenäiskoulu (Rantapuisto 39, 08100 Lohja) - Yrityskylä (Kaisaniemenkatu 6, 00100 Helsinki). klo 15:50 Yrityskylä (Kaisaniemenkatu 6, 00100 Helsinki) - Mäntynummen yhtenäiskoulu (Rantapuisto 39, 08100 Lohja). Auton koko vähintään 40 paikkainen linja-auto
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0004
Titel: Kohde 4 torstai 24.9.2026 Järnefeltin yhtenäiskoulu
Interne Kennung: 4-3
Los: LOT-0005
Titel: Kohde 5 torstai 24.9.2026 Mäntynummen yhtenäiskoulu
Interne Kennung: 5-4
Los: LOT-0006
Titel: Kohde 6 perjantai 25.9.2026 Järnefeltin yhtenäiskoulu
Interne Kennung: 6-5