666959-2026 - Ergebnis
Polen – Stromversorgung – Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby dworca PKP Toruń Miasto
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby dworca PKP Toruń Miasto
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego do punktów poboru Zamawiającego w okresie od dnia 01.07.2026 r. na czas nieokreślony
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020628
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego do punktu poboru Zamawiającego w okresie od dnia 01.07.2026 r. na czas nieokreślony.