666963-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W LULKOWIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W LULKOWIE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP w Lulkowie zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ. 2. Przedmiot zamówienia i jego wymagania szczegółowe opisano w załączniku nr 3 do SWZ - specyfikacja techniczna pojazdu - minimalne wymagania. 3. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV): 34144210 - 3 - Wozy strażackie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
666963-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001