666975-2026 - Wettbewerb
Polen – Kundenkreditkarten – Dostawa kart podarunkowych na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kart podarunkowych na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie plastikowych kart płatniczych zwanych dalej „kartami” na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Zamówienie obejmuje dostawę kart podarunkowych w ilości 732 szt. o łącznej wartości 877 600,00 PLN, wraz z 732 szt. kopert służących do ich opakowania
Interne Kennung: OK-III.272.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie plastikowych kart płatniczych zwanych dalej „kartami” na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Zamówienie obejmuje dostawę kart podarunkowych w ilości 732 szt. o łącznej wartości 877 600,00 PLN, wraz z 732 szt. kopert służących do ich opakowania.
Menge: 732 Stück