666993-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Policji województwa podkarpackiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Policji województwa podkarpackiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji województwa podkarpackiego oraz jednostek i komórek Policji mających swoje siedziby na terenie woj. podkarpackiego, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych (za wyjątkiem Części nr XXI); 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty) – dotyczy wyłącznie Części nr I, IV,IX,X,XV,XIX przedmiotowego zamówienia; 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w § 3 ust. 1 specyfikacji wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie działania miasta powiatowego w którym znajduje się dana jednostka Policji (odpowiednio do poszczególnych Części zamówienia) w następujące dni robocze: 1) w zakresie Części nr I, II,III,IV zamówienia – od poniedziałku do piątku. Lekarz uprawniony do badań profilaktycznych również obowiązkowo ma być dostępny w ww. dniach; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/I dla Części I; nr 2/II dla Części II, nr 2/III dla Części III, nr 2/IV dla Części IV, nr 2/V dla Części V, nr 2/VI dla Części VI, nr 2/VII dla Części VII, nr 2/VIII dla Części VIII, nr 2/IX dla Części IX, nr 2/X dla Części X, nr 2/XI dla Części XI, nr 2/XII dla Części XII, nr 2/XIII dla Części XIII, nr 2/XIV dla Części XIV, nr 2/XV dla Części XV, nr 2/XVI dla Części XVI, nr 2/XVII dla Części XVII, nr 2/XVIII dla Części XVIII, nr 2/XIX dla Części XIX, nr 2/XX dla Części XX, nr 2/XXI dla Części XXI do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Interne Kennung: ZP/47/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 132 ustawy Pzp w zw. z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystecznego Policji w Rzeszowie, Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji, Centralnego Biura Zwalczania ......
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystecznego Policji w Rzeszowie, Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości mających siedzibę na terenie działania Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz jednostek i komórek Policji mających siedzibę na terenie działania Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty); 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Rzeszów od poniedziałku do piątku. Lekarz uprawniony do badań profilaktycznych również obowiązkowo ma być dostępny w ww. dniach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/I do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/I do SWZ – Formularz oferty o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Krośnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Krośnie , polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Krosno od poniedziałku do piątku. Lekarz uprawniony do badań profilaktycznych również obowiązkowo ma być dostępny w ww. dniach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/II do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/II do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr III - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Przemyśl od poniedziałku do piątku. Lekarz uprawniony do badań profilaktycznych również obowiązkowo ma być dostępny w ww. dniach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/III do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/III do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr IV - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty); 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Tarnobrzeg od poniedziałku do piątku. Lekarz uprawniony do badań profilaktycznych również obowiązkowo ma być dostępny w ww. dniach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/IV do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/IV do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr V - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Brzozów w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/V do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/V do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr VI - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Dębicy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Dębica w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/VI do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/VI do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr VII - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Jaśle
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Jasło w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/VII do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/VII do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr VIII - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Jarosław w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/VIII do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/VIII do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr IX - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty); 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Kolbuszowa w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/IX do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/IX do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr X - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lesku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lesku, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty); 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Lesko w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/X do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/X do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr XI - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Leżajsk w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XI do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XI do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr XII - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Lubaczów w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XII do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XII do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0013
Titel: Część nr XIII - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Łańcut w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XIII do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XIII do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Część nr XIV - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Mielcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Mielcu w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XIV do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XIV do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0015
Titel: Część nr XV - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Nisku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Nisku, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty); 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Nisko w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XV do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XV do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0016
Titel: Część nr XVI - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Przeworsk w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XVI do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XVI do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0017
Titel: Część nr XVII - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Ropczyce w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XVII do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XVII do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0018
Titel: Część nr XVIII - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Sanoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Sanok w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XVIII do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XVIII do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0019
Titel: Część nr XIX - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach lekarskich osób wykonujących pracę na statkach żeglugi śródlądowej (stermotorzysty); 6) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Stalowa Wola w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XIX do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XIX do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0020
Titel: Część nr XX - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) badaniach lekarskich do celów sanitarno – epidemiologicznych; 4) szczepieniach ochronnych; 5) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Strzyżów w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XX do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XX do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.
Los: LOT-0021
Titel: Część nr XXI - Świadczenie usług zdrowotnych z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, polegające na: 1) badaniach okresowych, kontrolnych, wstępnych i innych badaniach specjalistycznych z zakresu medycyny pracy; 2) badaniach specjalistycznych osób kierujących pojazdami silnikowymi; 3) szczepieniach ochronnych; 4) badaniach policjantów i pracowników Policji delegowanych oraz powracających do kraju po zakończeniu służby lub pracy w kontyngencie policyjnym. 2. Badania i szczepienia, o których mowa w ust. 1 wykonywane będą w obiektach lub w obiekcie zlokalizowanych/m na terenie miasta Ustrzyki Dolne w następujące dni robocze: minimum 3 dni w tygodniu. Liczba dni w jakich lekarz medycyny pracy dostępny będzie dla policjantów i pracowników Policji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. W związku z powyższym Zamawiający zaznacza, że Wykonawca może wskazać więcej dni dostępności lekarza medycyny pracy niż 3. Oferta przewidująca większą liczbę dni niż 3 otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej. Szczegółowe informacje odnośnie kryterium „Dostępność dla policjantów i pracowników Zamawiającego lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych” zostały zamieszczone w § 19 SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku: nr 2/XXI do SWZ-Formularz oferty, są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu umożliwienia wyliczenia przez Wykonawcę ceny oferty. Zamawiający zastrzega, że może zmniejszyć ilość zamawianych usług. Wykonawca nie może dochodzić roszczeń w razie mniejszej lub większej liczby zleceń w trakcie realizacji umowy.
Beschreibung der Optionen: 1) zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji, oznacza to możliwość rozszerzenia ilości usług zamówienia podstawowego, podanych w tabeli nr 1 zawartej w Załączniku nr: 2/XXI do SWZ – Formularz oferty , o ilości dodatkowe, tj. co najwyżej 30 % w stosunku do zamówienia podstawowego, 2) warunki skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo określone w § 19 Załącznika nr 3 do SWZ –Projektowane Postanowienia Umowy.