2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Boska Wola”
Beschreibung: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Boska Wola - 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 531391-2025
Interne Kennung: ZWI.271.1.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego - 1szt.
Interne Kennung: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego OSP Boska Wola
Menge: 1 Stück