See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Apparatuur voor Verpakking van Vermogenselektronica
Beschreibung: Toelichting: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Centrale R&D-workhorse” Het aangeboden systeem dient een flexibel en modulair onderzoeksplatform te vormen voor het uitvoeren van die-attachprocessen voor de ontwikkeling, optimalisatie en validatie van vermogenselektronicamodules. Het systeem dient de processtappen dispensing, pick-and-place, vision-based alignment en die bonding binnen één geïntegreerd platform te combineren. Perceel 2 “Sintering Device” Het aangeboden systeem dient een flexibel onderzoeksplatform te vormen voor het uitvoeren van drukgeassisteerde sinterprocessen voor de ontwikkeling, optimalisatie en validatie van vermogenselektronicamodules. Perceel 3 “Ultrasonic Welding Machine” Het aangeboden systeem dient een flexibel onderzoeksplatform te vormen voor het uitvoeren van ultrasone metaalverbindingen voor de ontwikkeling, optimalisatie en validatie van vermogenselektronicamodules. Perceel 4 “Wire Bonder” Het aangeboden systeem dient een flexibel onderzoeksplatform te vormen voor het uitvoeren van draad- en ribbonverbindingen voor de ontwikkeling, optimalisatie en validatie van vermogenselektronicamodules. Er is een welbepaald budget vastgelegd. Indien de eigenlijke offerte het beschikbare budget overschrijdt, kan er afgezien worden van de aankoop. Leveringsplaatsen: VUB - Fac IR - ETEC/MOBI, Pleinlaan 2 te 1050 Brussel
Interne Kennung: PPP0NS-921/6170/VUB/2026/MOBI/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Centrale R&D workhorse
Beschreibung: Centrale R&D workhorse
Interne Kennung: VUB/2026/MOBI/001_1
Los: LOT-0002
Titel: Sintering Device
Beschreibung: Sintering Device
Interne Kennung: VUB/2026/MOBI/001_2
Los: LOT-0003
Titel: Ultrasonic Welding Machine
Beschreibung: Ultrasonic Welding Machine
Interne Kennung: VUB/2026/MOBI/001_3
Los: LOT-0004
Titel: Wire Bonder
Beschreibung: Wire Bonder
Interne Kennung: VUB/2026/MOBI/001_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)