667021-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Údržba městské zeleně na území statutárního města Teplice 2027-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba městské zeleně na území statutárního města Teplice 2027-2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní údržba městské zeleně na území statutárního města Teplice. Předmět jednotlivých činností je vymezen v rámci zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 16092026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo pro případ, že nebude dokončeno včas úspěšně zadávací řízení na poskytování služeb pro období navazující na období, na které bude sjednána smlouva z této veřejné zakázky, prodloužit jednostranně dobu trvání této smlouvy, nejvýše však o dobu nezbytně nutnou pro dokončení zadávacího řízení, jehož výsledkem bude uzavření nové smlouvy na poskytnutí služeb a maximální výši do 30% z předpokládané hodnoty veřejné zakázky.