2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor de verkoop van cursussen en drukwerk aan studenten en het afleveren van digitaal drukwerk aan de hogeschool
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft tot doel het afsluiten van een raamovereenkomst met één deelnemer voor de verkoop van cursussen en drukwerk aan studenten en het afleveren van digitaal drukwerk aan de hogeschool. Deze opdracht omvat het drukken, verkopen en leveren van digitaal of fysiek aangeleverde leermiddelen ten behoeve van de interne werking van AP Hogeschool. De opdracht is opgesplitst in twee luiken: 'Cursussen' en 'Niet-cursussen'. Onder het eerste luik valt het cursusmateriaal dat door lectoren hoofdzakelijk in pdf-formaat wordt aangeleverd en dat via een door de opdrachtnemer te beheren webshop rechtstreeks aan studenten wordt verkocht. Onder het tweede luik valt het reprografisch drukwerk dat noodzakelijk is voor de eigen werking van de departementen of dat door de hogeschool wordt aangekocht als leermiddel (zoals examenformulieren). Hoewel het overgrote deel van de documenten digitaal wordt aangeleverd, kan er in uitzonderlijke gevallen ook vraag zijn naar de reproductie van fysieke stukken. De opdrachtnemer verbindt zich ertoe om al het gevraagde drukwerk strikt uit te voeren op 100% gerecycleerd papier dat voldoet aan erkende ecologische keurmerken, zonder dat dit ten koste gaat van de grafische kwaliteit of de stevigheid van de afwerking.
Interne Kennung: AP/OP/2026-026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP/OP/2026-026 - 1
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft tot doel het afsluiten van een raamovereenkomst met één deelnemer voor de verkoop van cursussen en drukwerk aan studenten en het afleveren van digitaal drukwerk aan de hogeschool. Deze opdracht omvat het drukken, verkopen en leveren van digitaal of fysiek aangeleverde leermiddelen ten behoeve van de interne werking van AP Hogeschool. De opdracht is opgesplitst in twee luiken: 'Cursussen' en 'Niet-cursussen'. Onder het eerste luik valt het cursusmateriaal dat door lectoren hoofdzakelijk in pdf-formaat wordt aangeleverd en dat via een door de opdrachtnemer te beheren webshop rechtstreeks aan studenten wordt verkocht. Onder het tweede luik valt het reprografisch drukwerk dat noodzakelijk is voor de eigen werking van de departementen of dat door de hogeschool wordt aangekocht als leermiddel (zoals examenformulieren). Hoewel het overgrote deel van de documenten digitaal wordt aangeleverd, kan er in uitzonderlijke gevallen ook vraag zijn naar de reproductie van fysieke stukken. De opdrachtnemer verbindt zich ertoe om al het gevraagde drukwerk strikt uit te voeren op 100% gerecycleerd papier dat voldoet aan erkende ecologische keurmerken, zonder dat dit ten koste gaat van de grafische kwaliteit of de stevigheid van de afwerking. Voor een gedetailleerd overzicht van alle minimale eisen en kwalitatieve wensen met betrekking tot deze opdracht, wordt uitdrukkelijk verwezen naar de technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AP/OP/2026-026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79800000 Printing and related services
Additional classification (cpv): 79820000 Services related to printing, 22000000 Printed matter and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AP/OP/2026-026 - 1
Internal identifier: 1