2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en Vervanging van Elektrotechnische- en Werktuigbouwkundige (Gebouwgebonden) Assets (E&W-Assets)
Beschreibung: Afdeling Vastgoed Beheer van het Facilitair Bedrijf (FB) is voornemens een overeenkomst met één partij (of een combinatie van partijen) af te sluiten voor het uitvoeren van het werktuigbouwkundig en elektrotechnisch beheer en onderhoud van de gebouwgebonden E&W-assets binnen het vastgoed van GVB. Het onderhoud omvat periodiek, correctief en projectmatig onderhoud. De opdracht omvat het langjarig beheer en onderhoud van de gebouwgebonden elektrotechnische en werktuigbouwkundige (E&W-)assets binnen het vastgoed van GVB. De werkzaamheden omvatten periodiek, correctief en projectmatig onderhoud. De Raamovereenkomst heeft een totale maximale looptijd van acht (8) jaar, inclusief verlengingsopties. De geraamde waarde over de volledige looptijd bedraagt € 72.391.548,- exclusief btw en indexatie. De daadwerkelijke omvang van de werkzaamheden is mede afhankelijk van de ontwikkeling van het areaal, de onderhoudsbehoefte en de beschikbaarheid van investeringsbudgetten. GVB garandeert geen minimale afname.
Interne Kennung: 2026-19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de initiële looptijd van drie jaar kan de raamovereenkomst maximaal vijfmaal met één jaar worden verlengd.
667034-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services of building installations – Onderhoud en Vervanging van Elektrotechnische- en Werktuigbouwkundige (Gebouwgebonden) Assets (E&W-Assets)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-19
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45350000 Mechanical installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: