667040-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile für Luftfahrzeuge – Dostawa komponentów lotniczych pochodzących z wyposażenia samolotów typu Learjet LJ75.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komponentów lotniczych pochodzących z wyposażenia samolotów typu Learjet LJ75.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy nowych lub używanych komponentów lotniczych do samolotów typu Learjet LJ75, realizowane przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego. 2. Wykaz komponentów lotniczych będących przedmiotem zamówienia zawarty został w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne KennungZP/1/IX/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731000 Teile für Luftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001