2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na organizacji i prowadzeniu szkoleń dla uczestników Projektu „Science4Business - Nauka dla biznesu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na organizacji i prowadzeniu szkoleń dla uczestników Projektu „Science4Business - Nauka dla biznesu”. 2. Zamówienie jest związane z realizacją Zadania projektowego nr 2 „Kadry transferu technologii” w ramach Projektu niekonkurencyjnego pn. „Science4Business – Nauka dla biznesu” (projekt nr: FENG.02.05-IP.07-0002/24), dofinansowanego z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027. 3. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część.
Interne Kennung: 37/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na organizacji i prowadzeniu szkoleń dla uczestników Projektu „Science4Business - Nauka dla biznesu”. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część.