667089-2025 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Usługa dostępu do systemu w celu usprawnienia procesu obsługi wniosków o stypendia w ramach projektu "Młodzi zawodowcy - program stypendialny Województwa Łódzkiego"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa dostępu do systemu w celu usprawnienia procesu obsługi wniosków o stypendia w ramach projektu "Młodzi zawodowcy - program stypendialny Województwa Łódzkiego"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi SaaS polegającej na umożliwieniu Zamawiającemu dostępu do Systemu z urządzeń Zamawiającego za pośrednictwem sieci Internet. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 12 do SWZ). 3. Nazwa i kod CPV: 72000000-5 – Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Interne KennungOPPIV.272.80.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa dostępu do systemu w celu usprawnienia procesu obsługi wniosków o stypendia w ramach projektu "Młodzi zawodowcy - program stypendialny Województwa Łódzkiego".