667106-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Internetdienste – Dataverbindingen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dataverbindingen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en beheren van dataverbindingen tussen schoollocaties onderling, tussen schoollocaties en het datacenter[MH1.1][MH1.2] van Stichting Carmelcollege te Enschede. Met deze Europese aanbesteding beoogt opdrachtgever te komen tot een toekomstbestendige, kostenefficiënte en betrouwbare oplossing. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Dark Fiber voor locaties in Oost-Nederland
Beschreibung: Dark Fiber voor locaties in Oost-Nederland (zwarte lijnen) Zie aanbestedingsdiensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twee (2) jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Managed Ethernet over glasvezel (stippellijnen) én Dark Fiber voor de MAN verbindingen tussen de locaties op afstand in Gouda en Oss.
Beschreibung: Perceel 2: Managed Ethernet over glasvezel (stippellijnen) én Dark Fiber voor de MAN verbindingen tussen de locaties op afstand in Gouda en Oss. Zie aanbestedingdocumenten
Interne Kennung: 2
667106-2026 - Competition
Netherlands – Internet services – Dataverbindingen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dataverbindingen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72400000 Internet services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: twee (2) maal twee (2) jaar
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2