667120-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostęp do Systemu Informacji Prawnej (SIPra) dla Gminy Wrocław na lata 2026-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostęp do Systemu Informacji Prawnej (SIPra) dla Gminy Wrocław na lata 2026-2029
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego jest: 1) Udostępnienie Zamawiającemu do korzystania Systemu w trybie on-line przez Internet w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do Umowy – Opis Przedmiotu Zamówienia w określonych Pulach dostępu. 2) Udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie z Systemu zgodnie z postanowieniami Umowy i postanowieniami Załącznika nr 1 do Umowy – Opis Przedmiotu Zamówienia; 3) Udostępnienie panelu administratora; 4) Przeszkolenie administratorów z obsługi Systemu; 5) Udostępnienie szkoleń elektronicznych z podstawowej obsługi Systemu; 6) Udostępnienie raportów monitorujących korzystanie z systemu przez Użytkowników Końcowych; 7) Świadczenie usług serwisowych Systemu zgodnie z postanowieniami Umowy. 2. Zamawiający, przy realizacji niniejszej umowy, może skorzystać z prawa opcji w ramach, którego znajduje się: 1) udzielenie dostępów we wskazanej ilości w ramach dodatkowej Puli dostępów na miesiąc kalendarzowy z możliwością przedłużenia nie dłużej niż do 31.12.2029 r.; 2) zamówienie Puli pytań w ilości określonej w załączniku nr 1 do Umowy – OPZ – dotyczy tylko części 2; 3) realizacji podstawowego Przedmiotu Umowy w okresie kolejnych maksymalnie 36 miesięcy (uruchamiane w trzech opcjach po 12 m-cy każda) liczonych od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego nie dłużej niż do dnia 31.12.2029 r.
Interne KennungCUI-ZZ.3201.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPlatforma SIPra dla Gminy Wrocław 2026-2029
Beschreibungdostęp do informacji prawnej na zasadach określonych w załączniku nr 1 do Projektu Umowy - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen2. Zamawiający, przy realizacji niniejszej umowy, może skorzystać z prawa opcji w ramach którego znajduje się: 1) udzielenie dostępów we wskazanej ilości w ramach dodatkowej Puli dostępów na miesiąc kalendarzowy z możliwością przedłużenia nie dłużej niż do 31.12.2029 r.; 2) realizacji podstawowego Przedmiotu Umowy w okresie kolejnych maksymalnie 36 miesięcy (uruchamiane w trzech opcjach po 12 m-cy każda) liczonych od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego nie dłużej niż do dnia 31.12.2029 r. 3. W celu prawidłowego określenia ilości udzielonych dostępów w danym miesiącu przyjmuje się, że Zamawiający będzie zawsze w pierwszej kolejności korzystał z licencji w ramach Puli dostępów, a dopiero gdy ich zabraknie z dostępów nabytych w ramach prawa opcji (dodatkowa Pula dostępów). 4. W celu skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 1) Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie elektronicznej, w terminie do 15 dnia miesiąca poprzedzającego planowane uruchomienie. Oświadczenie może zostać złożone najpóźniej do dnia 15.11.2026 r. zaś w przypadku skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 3) najpóźniej odpowiednio do dnia 15.11.2027 r. i 15.11.2028 r. i 15.11.2029 r. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 1) dodatkowa Pula dostępów udzielana jest na pełny miesiąc kalendarzowy i automatycznie przedłuża się o kolejny taki okres nie dłużej niż do 31.12.2026 r. zaś w przypadku skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 3) najpóźniej odpowiednio do dnia 31.12.2027 r. i 31.12.2028 r. i 31.12.2029 r. o ile Zamawiający nie złoży oświadczenia o nieprzedłużeniu na kolejny miesiąc w terminie do 15 dnia miesiąca poprzedzającego, w którym korzysta z dodatkowej Puli dostępów. Postanowienia tego ustępu stosuje się również do zmniejszenia/zmiany dodatkowej Puli dostępu. 6. W celu skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 2) Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie elektronicznej, w terminie 14 Dni Roboczych przed jej planowanym uruchomieniem. Oświadczenie może zostać złożone najpóźniej do dnia 30.11.2029 r. 7. W celu skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 3) Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie elektronicznej, przed jej planowanym uruchomieniem. Oświadczenie może zostać złożone najpóźniej do dnia 30.11.2026 r. i następnie na kolejne cykle 12 miesięczne, odpowiednio do dnia 30.11.2027 r. i 30.11.2028
LosLOT-0002
Interne Kennung2
Beschreibung der Optionen2. Zamawiający, przy realizacji niniejszej umowy, może skorzystać z prawa opcji w ramach którego znajduje się: 1) udzielenie dostępów we wskazanej ilości w ramach dodatkowej Puli dostępów na miesiąc kalendarzowy z możliwością przedłużenia nie dłużej niż do 31.12.2029 r.; 2) zamówienie Puli pytań w ilości określonej w załączniku nr 1 do Umowy – OPZ – dotyczy tylko części 2; 3) realizacji podstawowego Przedmiotu Umowy w okresie kolejnych maksymalnie 36 miesięcy (uruchamiane w trzech opcjach po 12 m-cy każda) liczonych od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego nie dłużej niż do dnia 31.12.2029 r. 3. W celu prawidłowego określenia ilości udzielonych dostępów w danym miesiącu przyjmuje się, że Zamawiający będzie zawsze w pierwszej kolejności korzystał z licencji w ramach Puli dostępów, a dopiero gdy ich zabraknie z dostępów nabytych w ramach prawa opcji (dodatkowa Pula dostępów). 4. W celu skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 1) Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie elektronicznej, w terminie do 15 dnia miesiąca poprzedzającego planowane uruchomienie. Oświadczenie może zostać złożone najpóźniej do dnia 15.11.2026 r. zaś w przypadku skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 3) najpóźniej odpowiednio do dnia 15.11.2027 r. i 15.11.2028 r. i 15.11.2029 r. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 1) dodatkowa Pula dostępów udzielana jest na pełny miesiąc kalendarzowy i automatycznie przedłuża się o kolejny taki okres nie dłużej niż do 31.12.2026 r. zaś w przypadku skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 3) najpóźniej odpowiednio do dnia 31.12.2027 r. i 31.12.2028 r. i 31.12.2029 r. o ile Zamawiający nie złoży oświadczenia o nieprzedłużeniu na kolejny miesiąc w terminie do 15 dnia miesiąca poprzedzającego, w którym korzysta z dodatkowej Puli dostępów. Postanowienia tego ustępu stosuje się również do zmniejszenia/zmiany dodatkowej Puli dostępu. 6. W celu skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 2) Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie elektronicznej, w terminie 14 Dni Roboczych przed jej planowanym uruchomieniem. Oświadczenie może zostać złożone najpóźniej do dnia 30.11.2029 r. 7. W celu skorzystania z prawa opcji wymienionego w § 2 ust. 2 pkt. 3) Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie elektronicznej, przed jej planowanym uruchomieniem. Oświadczenie może zostać złożone najpóźniej do dnia 30.11.2026 r. i następnie na kolejne cykle 12 miesięczne, odpowiednio do dnia 30.11.2027 r. i 30.11.2028