667159-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – D-13/N/26 Dostawa środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic i materiałów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D-13/N/26 Dostawa środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic i materiałów medycznych
Beschreibung: Dostawa środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic i materiałów medycznych
Vorherige Bekanntmachung: 335398-2026
Interne Kennung: D-13/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia wynikająca z konieczności zapewnienia nieprzerwanego dostępu do środków ochrony indywidualnej, które stanowią podstawowy element zabezpieczenia personelu medycznego oraz pacjentów przed zagrożeniami epidemiologicznymi. Aktualny stan zapasów magazynowych oraz zwiększone potrzeby na przedmiotowe środki powodują, że zachowanie standardowych terminów składania ofert mógłby doprowadzić do powstania ryzyka przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych, co z kolei mogłoby doprowadzić do narażenia zdrowia pacjentów. Szpital musi mieć zapewnioną płynność w zakresie realizacji swoich zadań statutowych. Zamawiający wskazuje, że konieczność pilnego udzielenia zamówienia wynika z dynamicznej sytuacji związanej z funkcjonowaniem podmiotu leczniczego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Pościel jednorazowa
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.17 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 17 Pościel jednorazowa
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Fartuch fizelinowy, jednorazowy
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.26 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 26 Fartuch fizelinowy, jednorazowy