See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania w obiektach należących do Enea Ciepło sp. z o.o. wraz ze sprzątaniem terenów zewnętrznych posesji, pielęgnacja zieleni oraz odśnieżanie
Beschreibung: Usługi sprzątania w obiektach należących do Enea Ciepło sp. z o.o. wraz ze sprzątaniem terenów zewnętrznych posesji, pielęgnacja zieleni oraz odśnieżanie
Vorherige Bekanntmachung: 472459-2025
Interne Kennung: 2800/RW10/OB/KZ/2025/0000058839
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90611000 Straßenreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń i obiektów ENEA Ciepło sp. z o. o. Centrala w Białymstoku oraz sprzątanie terenów zewnętrznych.
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń i obiektów ENEA Ciepło sp. z o. o. Centrala w Białymstoku oraz sprzątanie terenów zewnętrznych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ
Interne Kennung: Część 1: 2800/RW10/OB/KZ/2025/0000058839
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń i obiektów ENEA Ciepło sp. z o. o. Oddział Elektrociepłownia Białystok.
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń i obiektów ENEA Ciepło sp. z o. o. Oddział Elektrociepłownia Białystok. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ
Interne Kennung: część 2: 2800/RW10/OB/KZ/2025/0000058839