667168-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenbeleuchtungseinrichtungen – Řízení a kontrola veřejného osvětlení ve městě Žďár nad Sázavou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Řízení a kontrola veřejného osvětlení ve městě Žďár nad Sázavou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž, zprovoznění a uvedení do provozu řešení pro řízení a kontrolu veřejného osvětlení ve městě Žďár nad Sázavou, zahrnující zejména dodávku nových rozvaděčů veřejného osvětlení (dále také „RVO“), demontáž a likvidaci stávajících RVO, dodávku, implementaci a integraci centrálního softwaru pro vzdálené řízení, monitoring, alarmy, reporting, mapové zobrazení, exporty dat a správu uživatelů, vyhotovení a předání související dokumentace, provedení školení a zkušebního provozu a poskytování servisních služeb. Plnění bude realizováno ve dvou etapách, kdy 1. etapa zahrnuje zejména zprovoznění softwaru a prvních tří RVO v určených lokalitách dle projektové dokumentace, která je přílohou této ZD, a 2. etapa zahrnuje zpracování projektové dokumentace a související inženýring, dodávku, montáž, zprovoznění a napojení dalších třiceti osmi (38) RVO na software a infrastrukturu zadavatele. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen v návrhu smlouvy (příloha č. 3 ZD), v rozpočtu (příloha č. 4 ZD), projektové dokumentaci (příloha č. 5 ZD) a technické specifikaci (příloha č. 8 - 10 ZD). Další podrobné informace ke stávajícímu stavu RVO lze dohledat v příloze č. 12 ZD, která je dostupná na základě uzavření dohody o mlčenlivosti v souladu s čl. 2 ZD.
Interne Kennung: ROV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32540000 Schaltfelder, 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž, zprovoznění a uvedení do provozu řešení pro řízení a kontrolu veřejného osvětlení ve městě Žďár nad Sázavou, zahrnující zejména dodávku nových rozvaděčů veřejného osvětlení (dále také „RVO“), demontáž a likvidaci stávajících RVO, dodávku, implementaci a integraci centrálního softwaru pro vzdálené řízení, monitoring, alarmy, reporting, mapové zobrazení, exporty dat a správu uživatelů, vyhotovení a předání související dokumentace, provedení školení a zkušebního provozu a poskytování servisních služeb. Plnění bude realizováno ve dvou etapách, kdy 1. etapa zahrnuje zejména zprovoznění softwaru a prvních tří RVO v určených lokalitách dle projektové dokumentace, která je přílohou této ZD, a 2. etapa zahrnuje zpracování projektové dokumentace a související inženýring, dodávku, montáž, zprovoznění a napojení dalších třiceti osmi (38) RVO na software a infrastrukturu zadavatele. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen v návrhu smlouvy (příloha č. 3 ZD), v položkovém rozpočtu (příloha č. 4 ZD), projektové dokumentaci (příloha č. 5 ZD) a technické specifikaci (příloha č. 8 - 10 ZD). Další podrobné informace ke stávajícímu stavu RVO lze dohledat v příloze č. 12 ZD, která je dostupná na základě uzavření dohody o ochraně důvěrných informací v souladu s čl. 2 ZD.
Interne Kennung: RVO