2. Verfahren
Verfahren
Titel: EOD roboty s príslušenstvom
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup špeciálnej pyrotechnickej techniky a súvisiaceho vybavenia určeného na diaľkovú manipuláciu, prieskum a zneškodňovanie nástražných výbušných systémov (NVS) a nevybuchnutej munície (UXO). Hlavnú časť plnenia predstavuje dodanie dvoch diaľkovo ovládaných pyrotechnických manipulátorov s príslušenstvom – jedného pre ťažké bremená (kategória 1) a jedného kompaktného pre zásahy v stiesnených priestoroch (kategória 2). Neoddeliteľnou požiadavkou je plná hardvérová a softvérová kompatibilita týchto robotov s technikou využívanou Ministerstvom vnútra SR pre zabezpečenie interoperability pri spoločných zásahoch. Súčasťou zákazky je ďalej dodávka štyroch súprav rozstreľovačov, štyroch súprav diaľkovo ovládaných elektronických roznetníc, desiatich súprav usmernených vodných náloží a šiestich protičrepinových prikrývok s balistickým golierom. Pre zabezpečenie logistiky a mobility techniky plnenie zahŕňa aj dodanie jednonápravového brzdeného skriňového prívesu s výstražnými svetlami, prispôsobeného na transport a nabíjanie robotov. Súčasťou dodávky je rovnako zaškolenie personálu, dodanie technickej dokumentácie a poskytnutie predĺženej záruky so zabezpečením servisu.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39225500 Pyrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001