2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoskopów: Videogastroskop - 2 kpl, Videokolonoskop - 1 kpl., znak sprawy 4WSzKzP.SZP.2612.104.2026
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę endoskopów: Videogastroskop - 2 kpl, Videokolonoskop - 1 kpl. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy, parametry techniczne. Kody CPV: 33100000-1 Urządzenie medyczne; 33168100-6 - Endoskopy
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.104.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 4WSzKzP.SZP.2612.104.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33168100 Endoskopy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001