2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych na terenie Gminy Kozienice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: a) odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkanych, b) prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Chartowej w Kozienicach, c) odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), d) odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu zebranych przeterminowanych leków z aptek. Łączna przewidywana masa odpadów - 9980,3232 Mg
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: a) odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkanych, b) prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Chartowej w Kozienicach, c) odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), d) odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu zebranych przeterminowanych leków z aptek. Łączna przewidywana masa odpadów - 9980,3232Mg