667192-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Połczyn w roku 2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Połczyn w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej i łowieckiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Połczyn w roku 2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung, 90511300 Müllsammlung, 45247240 Bau von statischen Stauwerken, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 01.2027 Leśnictwo Łośnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Łośnica w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 01.2027
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 02.2027 Leśnictwo Buślary
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Buślary w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 02.2027
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 03.2027 Leśnictwo Piaski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Piaski w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 03.2027
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 04.2027 Leśnictwo Popielewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Popielewo w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 04.2027
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 05.2027 Leśnictwa Ogrodno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictw Ogrodno w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 05.2027
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 06.2027 Leśnictwo Misiołki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Misiołki w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 06.2027
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 07.2027 Leśnictwo Kluczewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Kluczewo w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 07.2027
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 08.2027 Leśnictwo Smołdzięcino
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Smołdzięcino w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 08.2027
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 09.2027 Leśnictwo Krosino
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Krosino w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 09.2027
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10.2027 Leśnictwo Stary Chwalim wraz z gospodarką łowiecką i gospodarką łąkowo-rolną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Stary Chwalim wraz z gospodarką łowiecką i gospodarką łąkowo-rolną w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 10.2027
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11.2027 Leśnictwo Borzęcino
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Borzęcino w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 11.2027
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12.2027 Leśnictwo Dębno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Dębno w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 12.2027
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13.2027 Leśnictwo Kołacz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Kołacz w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 13.2027
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14.2027 Leśnictwo Krzywolas
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Krzywolas w 2027 r.
Interne Kennung: Pakiet 14.2027