667204-2026 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – ZP/CZD/113/26 BEZGOTÓWKOWA SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH - oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - na potrzeby Instytutu ”Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” ze stacji paliw na terenie Polski
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/113/26 BEZGOTÓWKOWA SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH - oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - na potrzeby Instytutu ”Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” ze stacji paliw na terenie Polski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest BEZGOTÓWKOWA SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH - oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - na potrzeby Instytutu ”Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” ze stacji paliw na terenie Polski Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału na części: brak podziału nie zmieni kręgu potencjalnych wykonawców.
Interne Kennung: ZP/CZD/113/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BEZGOTÓWKOWA SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH - oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - na potrzeby Instytutu ”Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” ze stacji paliw na terenie Polski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest BEZGOTÓWKOWA SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH - oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - na potrzeby Instytutu ”Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” ze stacji paliw na terenie Polski 1. Olej napędowy 2. Benzyna bezołowiowa 95 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: BEZGOTÓWKOWA SUKCESYWNA DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH - oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 - na potrzeby Instytutu ”Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” ze stacji paliw na terenie Polski
667204-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/CZD/113/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09100000 Paliwa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001