667239-2025 - Ergebnis
Tschechien – Auftausalz – DNS č. 3 NA DODÁVKY POSYPOVÉ SOLI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS č. 3 NA DODÁVKY POSYPOVÉ SOLI
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky posypové soli pro zadavatele v rámci již zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky posypové soli v rámci letního předzásobení pro nově vybudovanou halu na sůl Blansko.
Interne KennungDNS č. 03 NA DODÁVKY POSYPOVÉ SOLI
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadání v rámci již zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky posypové soli v rámci letního předzásobení pro nově vybudovanou halu na sůl Blansko.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
LosLOT-0001
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY POSYPOVÉ SOLI
Interne KennungDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA DODÁVKY POSYPOVÉ SOLI