667240-2025 - Wettbewerb
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – „Dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe) - załącznik nr 4 do SWZ, w asortymencie i ilościach zgodnie z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Dostawy środków spożywczych będą realizowane sukcesywnie. Parametry jakościowe, wymagany (minimalny) okres gwarancji – zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (PDF) - Opis przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe). Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Produkty muszą spełniać wymagania wynikające z: 1) ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia i innymi aktami wykonawczymi do tej ustawy (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448) 2) ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (Dz. U. z 2023, poz. 1980), 3) ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (t. j. Dz. U. z 2023r. poz. 872), 4) rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych środków spożywczych (t. j. Dz. U. 2015 poz. 29 i Dz. U. 2022 poz. 2114), 5) rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 19 kwietnia 2004 r. w sprawie Wojskowej Inspekcji Weterynaryjnej (Dz. U. 2024, poz. 1817) 6) rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. Urz. UE L 2004 Nr 139 z 30.04.2004 ze sprostowaniami), 7) rozporządzenia (WE) nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. Urz. UE L 2004 Nr 139, str. 55 ze sprostowaniami), 8) rozporządzenia (WE) nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz. Urz. UE L 2004 Nr 338, str. 4 ze sprostowaniami), 9) rozporządzenia (WE) nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiającego ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiającego procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz. Urz. UE L 2002 Nr 31, str. 1 ze sprostowaniami). Koszty transportu i ubezpieczenia transportu do Odbiorców ponosi Wykonawca. Częstotliwość dostaw: mięso i produkty mięsne - 2 x w tygodniu, mięso drobiowe – 1 x w tygodniu .
Vorherige Bekanntmachung382468-2025
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące skrócenia terminu składania ofert, nr ogłoszenia OJ S 112/2025 13.06.2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy mięsa i produktów mięsnych do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Olsztyn.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy produktów zwierzęcych, mięso i produktów mięsnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe) - załącznik nr 4 do SWZ, w asortymencie i ilościach zgodnie z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Dostawy środków spożywczych będą realizowane sukcesywnie. Parametry jakościowe, wymagany (minimalny) okres gwarancji – zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (PDF) - Opis przedmiotu zamówienia (Minimalne Wymagania Jakościowe). Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Produkty muszą spełniać wymagania wynikające z: ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia i innymi aktami wykonawczymi do tej ustawy (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448) ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (Dz. U. z 2023, poz. 1980), ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (t. j. Dz. U. z 2023r. poz. 872), rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych środków spożywczych (t. j. Dz. U. 2015 poz. 29 i Dz. U. 2022 poz. 2114), rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 19 kwietnia 2004 r. w sprawie Wojskowej Inspekcji Weterynaryjnej (Dz. U. 2024, poz. 1817) rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. Urz. UE L 2004 Nr 139 z 30.04.2004 ze sprostowaniami), rozporządzenia (WE) nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. Urz. UE L 2004 Nr 139, str. 55 ze sprostowaniami), rozporządzenia (WE) nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz. Urz. UE L 2004 Nr 338, str. 4 ze sprostowaniami), rozporządzenia (WE) nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiającego ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiającego procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz. Urz. UE L 2002 Nr 31, str. 1 ze sprostowaniami). Koszty transportu i ubezpieczenia transportu do Odbiorców ponosi Wykonawca. Częstotliwość dostaw: mięso i produkty mięsne – 2 x w tygodniu, mięso drobiowe -1 x w tygodniu.
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN część 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelDostawy mięsa i produktów mięsnych do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Lidzbark Warmiński.
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN część 2
LosLOT-0003
TitelDostawy mięsa i produktów mięsnych do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Lipowiec, powiat Szczytno.
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN część 3
LosLOT-0004
TitelDostawy mięsa i produktów mięsnych do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Ciechanów.
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN część 4
LosLOT-0005
TitelDostawy mięsa i produktów mięsnych do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Przasnysz.
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN część 5
LosLOT-0006
TitelDostawy mięsa i produktów mięsnych do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Nidzica.
Interne KennungZnak sprawy: 22WOG-ZP.2712.52.2025/D/K/7/2100/D/PN część 6