667314-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen – Udbud på indkøb og levering af plastposer og plastsække
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud på indkøb og levering af plastposer og plastsække
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb og levering af plastposer og plastsække.
Interne Kennung: 805706
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har option på at forlænge aftalen med 2 x 12 måneder på uændrede vilkår