See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie, dostarczenie i wydanie obiadów dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach, Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Poniatowskiego oraz posiłków w ramach realizowanego przez Zamawiającego programu dożywiania dzieci najuboższych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, dostarczenie i wydanie obiadów dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach, Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Poniatowskiego oraz posiłków w ramach realizowanego przez Zamawiającego programu dożywiania dzieci najuboższych. 1. Przedmiotem zamówienia jest: przygotowanie, dostarczenie i wydanie obiadów dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach, Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Poniatowskiego oraz posiłków w ramach realizowanego przez Zamawiającego programu dożywiania dzieci najuboższych w zakresie: a) przygotowania, dostarczenia i wydawania obiadów dla dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ładach Szkoła Podstawowej im. KS. Józefa Poniatowskiego, Dawidy Bankowe, ul. Długiej 49 05-090 Raszyn – rozliczenia bezpośrednio z rodzicami/ opiekunami prawnymi dzieci w zakresie „wsadu do kotła”, b) przygotowania, dostarczania i wydawania obiadów dla dzieci w ramach programu dożywiania dzieci najuboższych finansowanego ze środków Zamawiającego, c) udostępnienia pomieszczeń stołówki – Wykonawca zobowiązany będzie do wyposażenia kuchni i stołówek w sprzęt niezbędny do przygotowywania i wydawania posiłków zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami, w szczególności w zastawę stołową, sztućce, szorowarkę do mycia podłogi, środki chemiczne do sprzątania i zmywarki oraz sól tabletkowaną do zmiękczaczy na cały czas obowiązywania umowy. Wykonawca zobowiązany będzie do wyposażenia stołówek w niezbędną zastawę (talerze i sztućce) oraz stoły i krzesła oraz do utrzymania należytego porządku i czystości w wynajmowanych pomieszczeniach – zgodnie z wymogami odpowiednich służb. Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach do wydawania posiłków obciążają Wykonawcę. Zamawiający wymaga, aby osoby, którymi Wykonawca będzie się posługiwał podczas wykonywania usługi będącej przedmiotem zamówienia w zakresie przygotowania obiadów dla dzieci, posiadały odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie niezbędne do realizacji usługi będącej przedmiotem zamówienia
Interne Kennung: ZSP.26.405.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na zbliżające się rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001