See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Płużnica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z odbiorem i zagospodarowaniem stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Płużnica w roku 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ. 3. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): 90511000-2 usługi wywozu odpadów, 90512000-9 usługi transportu odpadów, 90513100-7 usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90500000-2 usługi związane z odpadami, 90533000-2 usługi gospodarki odpadami, 90514000-3 usługi recyklingu odpadów, 34928480-6 pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 90500000-2 usługi związane z odpadami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001