See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego diagnostycznego asortymentu zużywalnego do urządzeń medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jednorazowego diagnostycznego asortymentu zużywalnego do urządzeń medycznych. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 - materiały medyczne; 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 38 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.76
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami SV600 oraz kardiomonitorem Benevision N17 firmy Mindray
Beschreibung: Część 1- Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami SV600 oraz kardiomonitorem Benevision N17 firmy Mindray
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami BeneHeart D3 firmy Mindray - JEDNORAZOWY
Beschreibung: Część 2 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami BeneHeart D3 firmy Mindray - JEDNORAZOWY
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) oraz aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.1 - JEDNORAZOWY
Beschreibung: Część 3 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) oraz aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.1 - JEDNORAZOWY
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) oraz aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.2 - JEDNORAZOWY
Beschreibung: Część 4 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) oraz aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.2 - JEDNORAZOWY
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) oraz aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.3 - JEDNORAZOWY
Beschreibung: Część 5 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorami (Oxylog; Evita; Babylog) oraz aparatami do znieczuleń (Primus IE; Zeus IE; Fabius MRI) firmy Dräger cz.3 - JEDNORAZOWY
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego inkubatorami Caleo oraz Babytherm firmy Dräger
Beschreibung: Część 6 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego inkubatorami Caleo oraz Babytherm firmy Dräger
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego inkubatorem hybrydowym Babyleo TN500 firmy Dräger cz.1
Beschreibung: Część 7 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego inkubatorem hybrydowym Babyleo TN500 firmy Dräger cz.1
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego inkubatorem hybrydowym Babyleo TN500 firmy Dräger cz.2
Beschreibung: Część 8 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego inkubatorem hybrydowym Babyleo TN500 firmy Dräger cz.2
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorem transportowym Trilogy Evo firmy Philips
Beschreibung: Część 9 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego respiratorem transportowym Trilogy Evo firmy Philips
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem endoskopowym Pillcam System firmy Medtronic
Beschreibung: Część 10 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem endoskopowym Pillcam System firmy Medtronic
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do śródoperacyjnego monitorowania ścieżek nerwowych NIM Response 3.0 firmy Medtronic
Beschreibung: Część 11 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem do śródoperacyjnego monitorowania ścieżek nerwowych NIM Response 3.0 firmy Medtronic
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami R-Series; R-Series+ firmy ZOLL Medical
Beschreibung: Część 12 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami R-Series; R-Series+ firmy ZOLL Medical
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego sondami UBM firmy Lumibird Medical
Beschreibung: Część 13 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego sondami UBM firmy Lumibird Medical
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aspiratorem ultradźwiękowym Soring typu Sonoca 300
Beschreibung: Część 14 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aspiratorem ultradźwiękowym Soring typu Sonoca 300
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem automatycznej kompresji klatki piersiowej Lucas 2 firmy Stryker
Beschreibung: Część 15 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego systemem automatycznej kompresji klatki piersiowej Lucas 2 firmy Stryker
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem firmy Stryker cz.1
Beschreibung: Część 16 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem firmy Stryker cz.1
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem firmy Stryker cz.2
Beschreibung: Część 17 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem firmy Stryker cz.2
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego wideolaryngoskopem IS3-L firmy Insighters
Beschreibung: Część 18 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego wideolaryngoskopem IS3-L firmy Insighters
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego wideolaryngoskopem EN-VL5 firmy Enmind Technology
Beschreibung: Część 19 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego wideolaryngoskopem EN-VL5 firmy Enmind Technology
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi iLed 5 oraz iLed3 firmy Trumpf cz.1
Beschreibung: Część 20 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi iLed 5 oraz iLed3 firmy Trumpf cz.1
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Układ oddechowy anestetyczny
Beschreibung: Część 21 - Układ oddechowy anestetyczny
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Układy oddechowe i akcesoria do układów oddechowych
Beschreibung: Część 22 - Układy oddechowe i akcesoria do układów oddechowych
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Czujniki saturacji
Beschreibung: Część 23 - Czujniki saturacji
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Elektrody do badania EKG
Beschreibung: Część 24 - Elektrody do badania EKG
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Zestaw do założenia systemu iTIND
Beschreibung: Część 25 - Zestaw do założenia systemu iTIND
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Staza taktyczna
Beschreibung: Część 26 - Staza taktyczna
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Przyłbice medyczne
Beschreibung: Część 27 - Przyłbice medyczne
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Łączniki 'T'
Beschreibung: Część 28 - Łączniki 'T'
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Przyrząd do ćwczeń oddechowych
Beschreibung: Część 29 - Przyrząd do ćwczeń oddechowych
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Mankiet do szybkich przetoczeń typu C-Fusor
Beschreibung: Część 30 - Mankiet do szybkich przetoczeń typu C-Fusor
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Wapno sodowane
Beschreibung: Część 31 - Wapno sodowane
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego systemem obrazowania 3D wspierjący planowanie i przebieg zabiegów onkologicznych System CarnaLife Holo
Beschreibung: Część 32 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego systemem obrazowania 3D wspierjący planowanie i przebieg zabiegów onkologicznych System CarnaLife Holo
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego pulsoksymetrem SpotLife® Touch
Beschreibung: Część 33 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego pulsoksymetrem SpotLife® Touch
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego ssakiem operacyjnym YDX-100M-25B
Beschreibung: Część 34 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego ssakiem operacyjnym YDX-100M-25B
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego unit-em diagnostycznym MODULA Europa
Beschreibung: Część 35 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego unit-em diagnostycznym MODULA Europa
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami anestezjologicznymi oraz systemami monitorowania pacjenta firmy GE Healthcare cz.5 (m.in. Aestiva, Aespire, Avance, Excel SE, CARESCAPE oraz CARESCAPE Canvas)
Beschreibung: Część 36 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami anestezjologicznymi oraz systemami monitorowania pacjenta firmy GE Healthcare cz.5 (m.in. Aestiva, Aespire, Avance, Excel SE, CARESCAPE oraz CARESCAPE Canvas)
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem do wysoko przepływowej terapii tlenem typu Comen NF5 produkcji Walmed
Beschreibung: Część 37 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem do wysoko przepływowej terapii tlenem typu Comen NF5 produkcji Walmed
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi - Maquet Powerled II 500/500MAQUET
Beschreibung: Część 38 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi - Maquet Powerled II 500/500MAQUET
Interne Kennung: Część 38
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NLZ.2026.271.76
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: Część 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Title: Część 23 - Czujniki saturacji
Internal identifier: Część 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: Część 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: Część 25
Lot: LOT-0026
Title: Część 26 - Staza taktyczna
Description: Część 26 - Staza taktyczna
Internal identifier: Część 26
Lot: LOT-0027
Title: Część 27 - Przyłbice medyczne
Internal identifier: Część 27
Lot: LOT-0028
Title: Część 28 - Łączniki 'T'
Description: Część 28 - Łączniki 'T'
Internal identifier: Część 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: Część 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: Część 30
Lot: LOT-0031
Title: Część 31 - Wapno sodowane
Description: Część 31 - Wapno sodowane
Internal identifier: Część 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: Część 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: Część 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: Część 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: Część 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: Część 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: Część 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: Część 38