See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie vrijwillige transparantie vooraf inzake aanvullende opdracht Technisch Ontwerp herinrichting Mosae Forum
Beschreibung: De gemeente Maastricht werkt aan de herinrichting van Mosae Forum. Voor het ontwerp van de kantooromgeving, publieksruimten en bijbehorende voorzieningen heeft de gemeente na een meervoudig onderhandse aanbestedingsprocedure de DEDRIE architecten B.V. gecontracteerd als interieurarchitect. Bij de verdere uitwerking van het ontwerp zijn de functionele en ruimtelijke eisen uit de Programma’s van Eisen op een steeds hoger detailniveau uitgewerkt. Daarbij zijn de consequenties voor de bestaande huisvesting en gebouwstructuur steeds verder inzichtelijk geworden. Bij deze nadere uitwerking bleek dat de bestaande gebouwstructuur op verschillende onderdelen onvoldoende ruimte bood om de functionele eisen en voorzieningen zonder aanvullende ingrepen in te passen. Om deze functies binnen de beschikbare ruimte op een passende wijze te kunnen realiseren, heeft de interieurarchitect aanvullende ontwerpvarianten onderzocht en uitgewerkt. Daarbij is onder andere gekeken naar het anders organiseren van bestaande ruimten en het efficiënter benutten van de beschikbare vierkante meters. Deze ontwerpuitwerkingen maakten aanvullende bouwkundige, installatietechnische en constructieve uitwerkingen noodzakelijk. Voor een verdere toelichting zie de motivatie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79932000 Innenarchitektendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000