667397-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bauverwaltungsleistungen – Project- en bouwmanagement t.b.v. realisatie hoofdlocatie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project- en bouwmanagement t.b.v. realisatie hoofdlocatie
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van bouwmanage-ment ten behoeve van de realisatie van het hoofdlocatie van de GGD en VRZ. Gegadigden worden uitgenodigd om op basis van het Selectiedocument een Aanmelding in te dienen, conform de voorwaarden die hierin zijn vastgelegd. De overeenkomst heeft in beginsel betrekking op de fasen volgens de STB, vanaf het structuurontwerp tot en met de uitvoering (directievoering). De afronding van de laatste fase wordt verwacht eind 2028.
Interne Kennung: EA-VRZ-2025-05
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: volgens eerdere omschrijving. volgens eerdere omschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnenkort wordt een besluit verwacht over de huisvesting van de RUD. Er wordt gewerkt aan een intentieovereenkomst om de RUD eveneens te laten deelnemen aan de gezamenlijke huisvesting. De benodigde bruto vloeroppervlakte bedraagt circa 4.750 m² voor de GGD en VRZ gezamenlijk, en ongeveer 6.000 m² indien de RUD ook wordt gehuisvest.