667422-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów laboratoryjnych oraz elementów zamkniętego systemu pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów laboratoryjnych oraz elementów zamkniętego systemu pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników i materiałów laboratoryjnych oraz elementów zamkniętego systemu pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatów medycznych w podziale na 3 części zwane pakietami: Pakiet 1. Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do badań parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatorów. Pakiet 2. Dostawa podłoży i materiałów do badań bakteriologicznych. Pakiet 3. Zamknięty system pobierania krwi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. nr 2 do SWZ - tj. w Formularzach asortymentowo-cenowych. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość pakietów. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym Pakiecie.
Interne Kennung: 11/PZP/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do badań parametrów krytycznych wraz z dzierżawą analizatorów.
Beschreibung: Okres realizacji zamówienia to 48 miesięcy od dnia rozpoczęcia jego realizacji. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po zawarciu umowy, lecz nie wcześniej niż od 28.10.2026 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ma prawo do zmniejszenia ilości asortymentu stanowiącego Przedmiot Zamówienia w przypadku zmniejszenia się rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w tym zakresie, przy czym minimalna łączna ilość asortymentu stanowiącego Przedmiot Zamówienia nie będzie mniejsza niż 80% zamówienia podstawowego, określonego w formularzu asortymentowo - cenowym.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Dostawa podłoży i materiałów do badań bakteriologicznych.
Beschreibung: Okres realizacji zamówienia to 36 miesięcy od dnia rozpoczęcia jego realizacji. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po zawarciu umowy, lecz nie wcześniej niż od 19.02.2027 r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Zamknięty system pobierania krwi.
Beschreibung: Okres realizacji zamówienia to 36 miesięcy od dnia rozpoczęcia jego realizacji. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po zawarciu umowy, lecz nie wcześniej niż od 02.11.2026 r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung