667424-2025 - Wettbewerb
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkola na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie w okresie od 02.01.2026 r. do 22.12.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkola na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie w okresie od 02.01.2026 r. do 22.12.2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: "Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkola na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie w okresie od 02.01.2026 r. do 22.12.2026 r." Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na przewozach szkolnych uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie do szkół podstawowych w Bobrówku, Tucznie, Ogardach oraz Strzelcach Krajeńskich, Przedszkola Samorządowego nr 1 w Strzelcach Krajeńskich, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Strzelcach Krajeńskich. Przewozy dotyczą dni w roku szkolnym, w których odbywają się zajęcia lekcyjne wyłączając dni wolne od nauki oraz przerwę świąteczną.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001