See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa - naprawa urządzeń KSSPW.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: 1) Wykonawca zobowiązuje się do naprawy stacji bazowej na przyczepie z Kompleksowego Systemu Symulacji Pola Walki. a)usuwanie niesprawności powstałych w trakcie eksploatacji Wyrobu oraz podzespołów i części do nich, niemożliwych do usunięcia przez etatową obsługę urządzeń oraz warsztaty remontowe sił zbrojnych, z uwagi na brak praw autorskich i uprawnień do wykonywania tych czynności. b)odnotowanie w Dowodzie Urządzenia. 3. Termin wykonania umowy okres od dnia podpisania umowy do 15.12.2026 r. 4. Miejsce wykonania umowy – CSB Drawsko oraz zakłady firmy SAAB AB. 5. Pozostałe szczegółowe zapisy dotyczące realizacji usługi zawarto w przesłanych dokumentach: – projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 605571-2026
Interne Kennung: 345/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50842000 Reparatur und Wartung von Waffensystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,,Usługa - naprawa urządzeń KSSPW”